Tilbake til alle rapporter

Der er plantet trær og busker som tar all sikt når ein skal inn på veien. Og det samme gjelder for kjørende som kommer langs veien. Der var eit mindreuhell seinast i vinter. Men uten alvorlige skader.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 11:58, tir. 17 august 2021

Sendt til Herøy 2 minutter senere

Har lagt ved to bilder. Det første er frå i dag, det andre er frå google earth ca 10 år sidan.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:36, tir. 14 september 2021

  • Ingenting har skjedd

    Publisert anonymt 21:36, tir. 14 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 21:38, man. 18 oktober 2021

  • Ingenting har skjedd. Har ikkje hørt frå noken instans

    Publisert anonymt 21:38, man. 18 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?