Tilbake til alle rapporter

30 cm dypt og 40 cm i diameter. Har skjedd i løpet av de siste 2 dagene.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:14, lør. 21 august 2021

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Virker som vann har gravd ut masser under veien. Det går ei stikkrenne under veien her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:06, søn. 19 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:06, søn. 19 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?