Tilbake til alle rapporter

Avslåtte gatelys i denne gata og nabogata.Hvorfor det når det er gatelys i alle andre gater rundt oss og ikke fått noe beskjed om noe feil.Ikke noe trivelig å ferdes i mørke hverken for våksne eller barn når det blir fort mørkt nå.

Rapportert i kategorien Gatelys av Tuva Birgitte Møkkelgård 23:00, søndag 22 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 5 minutter senere

Gatelysene i saksviktrøa og sakslundveien har hvert mørk/avslått i flere uker.Har ikke fått noe meld om feil elller hvorfor.Ikke noe trivelig å ferdes om kvelden hverken for voksne og barn. Andre gater rundt er det belysning. Håper på raskt svar på hvorfor gatelysene er avslått her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter