Tilbake til alle rapporter

Lekeplassen mangler dissestativ og lekeapparater

Rapportert anonymt 13:37, man. 23 august 2021

Sendt til Alta og Finnmark 3 minutter senere

Imi Barnehage bruker lekeplassen i Bakkeveien, men da dissestativet ble fjernet ,og i og med at lekeplassen trenger generell oppgradering, blir det ikke lenger en attraktiv lekeplass for barna. Vi opplever at barna i barnehagen er veldig glad i den lekeplassen og den er blitt brukt jevnlig siden den ligger så nært.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?