Tilbake til alle rapporter

Behov for flere fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:42, tir. 24 august 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det er gjennomgående høy hastighet i 30-sonen. det bor mange barn i gata, og det er ønskelig med fartsdumper i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?