Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Geir Andreassen 16:31, tirsdag 24 august 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

På gang og sykkelstien under jernbane brua har asfalten blitt skjært bort. Det har stått slik lenge, kanskje flere år. Antagelig pga kabelarbeid. Håper noen kan rette på dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Syklet der forleden, det har ikke blitt ordnet.

    Sendt inn av Geir Andreassen 09:29, søndag 26 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter