Tilbake til alle rapporter

Gammelt kumlokk

Rapportert i kategorien Park/landskap av Andreas L. Hansen 00:22, onsdag 25 august 2021

Sendt til Fredrikstad 3 minutter senere

Det er en gammel kum med betonglokk med tilknytning til kloakk. Dette har gått i stykker og er er hull. Det har blitt observert at det kommer rotter ut av denne da lokket er ødelagt/ ikke tett. I tillegg er denne elsket av barn som leker i området og er redd for at de kan klare å flytte på dette så noen faller ned (det er langt ned).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter