Tilbake til alle rapporter

Trær i kanalen hindrer sikt mot øst i Grenseveien.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 11:58, onsdag 25 august 2021

Sendt til Sandnes 1 minutt senere

Trær som vokser i kanalen hindrer sikt mot øst i Grenseveien. Opplever ofte at kjøretøy så store som busser dukker opp relativt overraskende når man står med vikeplikt i Travbaneveien og skal sjekke klar vei fra venstre Grenseveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter