Tilbake til alle rapporter

Dårlig/manglende vedlikehold

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:03, torsdag 26 august 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Denne gangstien bør oppgraderes med forskriftmessig sikring ned mot Dvergsnesveien, og ordentlig sti i bunnen så man kan gå opp med barnevogn/sykkel etc.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:56, torsdag 23 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter