Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:52, søn. 29 august 2021

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelys ute av drift

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:38, tor. 30 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:38, tor. 30 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?