Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd erling Tysnes 06:48, mandag 30 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 2 minutter senere

Gatelysene fra krysset til kretaveien og ned mot finneset har vert mørke en tid. årsaken er sannsynligvis at kabel er skadet under boring av hull til jordvarme ved Lofoten folkehøyskole

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:23, mandag 27 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Odd erling Tysnes 11:26, mandag 25 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter