Tilbake til alle rapporter

5-15 cm dype dumper i veien mellom avmerket område og grense Kongsberg

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:03, mandag 30 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flesberg 1 minutt senere

Møtte i dag en trailer som forsøkte å rette opp bil og henger og var på vei over i min kjørebane, etter å ha vært nede i en av dumpene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Overrasket over god respons !

    Publisert anonymt 14:34, mandag 27 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter