Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Amin 14:35, man. 30 august 2021

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Kumlokk bråker når biler kjører over

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:49, man. 4 oktober 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 13:32, man. 1 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Amin 13:32, man. 1 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?