Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt for vikeplikt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 05:42, onsdag 1 september 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Det har aldri vært skilt. Etter google maps er dette merket E6. Følg hele E6 rundt bykjerne og merk av selv hele veien. Det mangler opplysning hvor E6 går,(sparkjøp)vikeplikt,fotovergang Vanskelig å ta bilder overalt.Da det er mye biler som står og pga sensitive opplysninger ikke skal tas bilde av. Parkering forbudt i sving cubus, strekke ved politi stasjon som bygges. Opplysningsskilt at er gangsti ved førstevann.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter