Tilbake til alle rapporter

Glass i gang/sykkelsti

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:34, ons. 1 september 2021

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mye knust glass i gang/sykkelsti

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gangsti sopt, noe glass igjen ved busker/grøntareal

    Publisert anonymt 10:16, ons. 29 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter