Tilbake til alle rapporter

DYPE SPOR i veien, biler skraper nedi

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:56, ons. 1 september 2021

Sendt til Verran og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Dype hjulspor i veibanen, generelt mye humper etter veiarbeid, det er tømt et lass med sand men ikke avrettet. Gatelys har sluknet etter delvis grøfterens.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:54, tor. 30 september 2021

  • Problemet er ikke løst, fortsatt elendig vei.

    Publisert anonymt 07:54, tor. 30 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:33, tor. 28 oktober 2021

  • Ikke gjort noe mere ……

    Publisert anonymt 10:33, tor. 28 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:16, tor. 25 november 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:27, tor. 23 desember 2021

  • Bare delvis

    Publisert anonymt 11:27, tor. 23 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter