Tilbake til alle rapporter

DYPE SPOR i veien, biler skraper nedi

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:56, ons. 1 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verran 4 minutter senere

Dype hjulspor i veibanen, generelt mye humper etter veiarbeid, det er tømt et lass med sand men ikke avrettet. Gatelys har sluknet etter delvis grøfterens.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:54, tor. 30 september 2021

  • Problemet er ikke løst, fortsatt elendig vei.

    Publisert anonymt 07:54, tor. 30 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 10:33, tor. 28 oktober 2021

  • Ikke gjort noe mere ……

    Publisert anonymt 10:33, tor. 28 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:16, tor. 25 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:27, tor. 23 desember 2021

  • Bare delvis

    Publisert anonymt 11:27, tor. 23 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?