Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:44, tor. 2 september 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Veien er mørkelagt fra gakoriskolen og opp gakoriveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:09, tor. 30 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:09, tor. 30 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?