Tilbake til alle rapporter

Overgrodd i vegkanten så det går ut i veibanen. Riper opp biler hvis man møter noen

Publisert av Tomas Gjessvåg 13:48, tor. 2 september 2021

Sendt til Åsnes og Hedmark 2 minutter senere

Overgrodd i vegkanten, riper opp bilene på siden når man møter noen da vegen er smal fra før av

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?