Tilbake til alle rapporter

Ødelagt kum

Rapportert anonymt 20:20, torsdag 2 september 2021

Sendt til Nordreisa og Troms 4 minutter senere

Som vist på bilde så er denne kummen helt ødelagt å lokket ligger løst på, er flere meter ned til bunnen, fare for at lokket kan vippe om om noen står oppå den.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er registrert og tiltak blir iverksatt.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, virksomhetsleder anleggsdrift 13:07, mandag 20 september 2021, markert som fikset

  • Kan ikke se at noen tiltak enda er gjort?

    Publisert anonymt 18:19, mandag 4 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter