Tilbake til alle rapporter

Tre dekker gatelys, GS-vei er mørk

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:45, fre. 3 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region vest og Time 5 minutter senere

Vegetasjon dekker lys og viktig plass på GS-vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?