Tilbake til alle rapporter

Gatelys på skolevei virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans martin 12:29, man. 6 september 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelyset har vært slukket i flere måneder. Nå kommer mørke hlsten og skoleveien burde være opplyst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Da ser jeg endelig lyset :) Tusen takk!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:28, tir. 14 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?