Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:36, man. 6 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Gatelys virker ikke, vet ikke vem som eier disse

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:25, man. 4 oktober 2021

  • Nothing happend!

    Publisert anonymt 15:25, man. 4 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 18:43, man. 1 november 2021

  • Skal det være så vanskelig og fikse dette INNEN snøen er her?

    Publisert anonymt 18:43, man. 1 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 19:57, man. 29 november 2021

  • Nå er snøen her, men ikke noe lys!

    Publisert anonymt 19:57, man. 29 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?