Tilbake til alle rapporter

Mangler skilting i forbindelse med nye fartsdumper

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Maritlov@live.no 17:12, mandag 6 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 3 minutter senere

2 Fartsdumper ordnet for en mnd siden. Fortsatt ingen skilting

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Maritlov@live.no 17:46, mandag 4 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter