Tilbake til alle rapporter

Ungdommer forøker å ødelegge belysning i parken, til og med de nye lysene som er montert i parken,nå nylig. Nå er det mange gatelys rundt parken 5-6 stk, som ikke virker fordi ungdom sparker og kaster stein på dem. Ikke nok med det men parkområdet er farlig for yngre barn og dyr pga pga av glass og søppel som spres rundt på asfalten.

Rapportert i kategorien Gatelys av Soelvy Nygaard 22:30, man. 6 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 5 minutter senere

Ødeleggelse av belysning, kunst glass som er farlig for barn og dyr. I tillegg har ungdommene i sommer ingen respekt for skiltet som er opphengt på portene ang ro i parken mellom kl 23-07. Ille for eldre og mennesker som skal på jobb som bor i området rundt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ødeleggelse av gatebelysning, forsøpling og støy.

    Sendt inn av Soelvy Nygaard 22:33, man. 6 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 09:49, søn. 10 oktober 2021

  • 1 av de nyeste gatelysene har blitt ødelagt av ungdom i løpet av den siste uka. Ellers er det kommet lys i alle gatelyktene i og rundt parken, som er veldig flott. Det burde være kameraovervåking der,siden herverket fortsetter. I tillegg burde politiet vært regelmessige innom, for å gjøre seg kjent med ungdommene ol. Det vil nok være en preventiv medtode for å forhindre herverk og slikt

    Sendt inn av Soelvy Nygaard 09:49, søn. 10 oktober 2021

  • Ikke lys i gatelyktene og mange mye trafikanter, både eldre og barn som bor i nærheten,som må gå i stummende mørke.

    Sendt inn av Soelvy Nygaard 19:46, man. 20 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?