Tilbake til alle rapporter

Mange store hull på snuplass

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:23, tir. 7 september 2021

Sendt til Meråker og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Plassen i innkjøringen til Tevelliveien er svært slitt, og bør gruses (eller asfalteres)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:57, tir. 5 oktober 2021

  • Tydeligvis uklart hvem som eier (eller har ansvar for) veien.

    Publisert anonymt 20:57, tir. 5 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?