Tilbake til alle rapporter

0 gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristian Ellingsen Larsen 21:43, tir. 7 september 2021

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Er ikke gatelys her. Mye barn bruker denne gata til og fra skolen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?