Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virker ikke, og det er mye mystisk trafikk om natten her. Flott om lyset fikses. 👍

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Kristian Amundrød 22:30, tir. 7 september 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Lyset virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fortsatt helt mørkt.

    Sendt inn av Per Kristian Amundrød 22:30, tir. 5 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 08:36, ons. 6 oktober 2021

  • Problemet er ikke løst etter 1 måned.

    Sendt inn av Per Kristian Amundrød 08:36, ons. 6 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 10:51, tor. 4 november 2021

  • Fortsatt ikke lys i Sofienberggata!

    Sendt inn av Per Kristian Amundrød 10:51, tor. 4 november 2021

  • Nå er det blitt lyst og fint. Tusen takk.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:16, tir. 16 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?