Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virker ikke ordentlig.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:05, onsdag 8 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 5 minutter senere

Det doble gatelyset i krysset Frydenlundsgate og Coldevinsgate virker nesten aldri. I flere år har dette vært et stort problem. Noen ganger lyser det, så lyser det ikke over mange dager. Slik har det vært i mange år. Kanskje stolpen, og eventuelt lysarmaturet må byttes. Er det en mulighet å få dette ordnet snarest?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:35, onsdag 6 oktober 2021

  • Ingenting har skjedd. Fortsatt ikke lys i gatelykta.

    Publisert anonymt 22:35, onsdag 6 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter