Tilbake til alle rapporter

Tett kum - vann graver av innkjørsel til beboer

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av VTS midt 17:54, onsdag 8 september 2021

Sendt til Malvik mindre enn et minutt senere

Kan dere vennligst utbedre denne kummen som ligger på deres vegnett. VTS får mange henvendelser om dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter