Tilbake til alle rapporter

Ikke lys langs gangvei/parkområde

Rapportert i kategorien Gatelys av Ellen Ongstad 23:05, onsdag 8 september 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Lyktestolpene langs gangveien og tilstøtende gressområde har vært slukket i over en uke. Det begynner å bli mørkt på kveldstid, og gjør det utrivelig å ferdes der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Synes det tok litt lang tid før det var fikset (en uke ca), ellers ok.

    Sendt inn av Ellen Ongstad 18:09, torsdag 7 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter