Tilbake til alle rapporter

Mangler lys på Sundfloen bru: FV30 S29D1 m11191

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:03, torsdag 9 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stor-Elvdal 2 minutter senere

Mørke gatelys på Sundfloen bru, den har vært mørklagt siden tidlig vår 2021.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter