Tilbake til alle rapporter

Hull i gang og sykkelsti. Skummelt for gående/rullende

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:20, tor. 9 september 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Hull i gang og sykkelsti. Skummelt for gående/rullende. Det har vært slik lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?