Tilbake til alle rapporter

Tre rundkjøringer på rad med store trær - dårlig sikt

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 14:17, torsdag 9 september 2021

Sendt til Oslo 3 minutter senere

De tre rundkjøringene på rekke og rad i Brobekkveien har fått stått og gro til de siste fem årene. Har nå høye trær som skjermer sikten gjennom dem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tre uker siden rapportering. Ikke skjedd noe her.

    Publisert anonymt 10:04, tirsdag 28 september 2021

  • Nope. Fortsatt skog i alle tre rundkjøringene. Ingenting har skjedd siden rapportering for tre uker siden.

    Publisert anonymt 10:11, tirsdag 28 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter