Tilbake til alle rapporter

Uoversiktig sykkelvei i svingen pga. trær på utsiden av veien

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Agnete Lilly Skog 21:53, torsdag 9 september 2021

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

I bakken sørover Bjørgeveien er det tett vegetasjon og høye trær som sperrer for utsikten i svingen når vi sykler i sykkelveien. Det er vanskelig å se syklister som kommer i mot, og folk som venter på bussen i busstoppet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:26, mandag 11 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter