Tilbake til alle rapporter

Fjernet fareskilt.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 22:35, torsdag 9 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Roan 4 minutter senere

Ca ved avmerket posisjon har det blitt fjernet et fareskilt, (uvisst av hvem og hvorfor), som varslet farlig veikryss der hvor Nesvalen møter Nordskjørveien. Dette medfører at trafikk på Nordskjørveien tror at trafikk fra Nesvalen har vikeplikt i krysset. Det er daglig farlige situasjoner der, hvor trafikk fra Nesvalen må bråstoppe for trafikk på Nordskjørveien..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:42, fredag 8 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:24, mandag 15 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter