Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Vognvegen blinker (på siden inn mot Hesteskoen)

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:09, fre. 10 september 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys blinker i Vognvegen (utenfor hesteskoen 14)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke fikset 10.10

    Publisert anonymt 22:33, søn. 10 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:42, lør. 6 november 2021

  • Byttet til LED

    Sendt inn av Otera Traftec 10:05, man. 29 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter