Tilbake til alle rapporter

Mangler gangsti/fortau. Smal vei med stor trafikk.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Karsten Gilje 13:53, søndag 12 september 2021

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Barn som bor på «Heio» må gå denne veien for å komme seg til busstopp. Grunnet økende trafikk bør det lages fartau/gangsti. Eventuelt alternative løsninger når det gjelder busstopp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:35, torsdag 14 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter