Tilbake til alle rapporter

Mangler gangsti/fortau. Smal vei med stor trafikk.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Karsten Gilje 13:53, søn. 12 september 2021

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Barn som bor på «Heio» må gå denne veien for å komme seg til busstopp. Grunnet økende trafikk bør det lages fartau/gangsti. Eventuelt alternative løsninger når det gjelder busstopp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:35, tor. 14 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 12:01, fre. 3 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?