Tilbake til alle rapporter

Overvatn problem. vann fosser ut frå kum.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Joachim Terjeson Sunde 18:28, søndag 12 september 2021

Sendt til Jølster 2 minutter senere

Veit ikkje kva som er problemet, men er vel tette rør eller avløp. veit ikkje om kum har avtapping mot elva eller om den er vidare tilknytt kommunal overatn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lokasjon. Grønt areal vest for Gamle godstermial/buss Firda billag

    Sendt inn av Joachim Terjeson Sunde 18:31, søndag 12 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter