Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler snart i hele gata

Rapportert i kategorien Gatelys av Tor Svedjan 19:56, mandag 13 september 2021

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Gatelys mangler snart I hele gata. Det er 3. Året på rad at det ikke har vært iorden. Dette trass i flere henvendelser. Mange skolebarn og barnehagebarn som bruker denne gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:57, onsdag 13 oktober 2021

  • Det mangler fortsatt lys i ene masta

    Sendt inn av Tor Svedjan 15:57, onsdag 13 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter