Tilbake til alle rapporter

Manglar rist over kum. Grave opp/fjerne jord som blokkerer for røyr.

Publisert av Inge 18:40, mandag 13 september 2021

Sendt til Luster og Sogn og Fjordane 5 minutter senere

Kum/ hol ned til dreneringsrøyr manglar rist/ lokk. Farleg for mjuke trafikkantar, syklister. Bilar kan køyre nedi. Må dekkjast til med rist eller lok. Det har komme jord nedi som dekkar for røyret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:46, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter