Tilbake til alle rapporter

Gatelys langs gamle E6 fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Tore Sæbø 21:44, mandag 13 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal mindre enn et minutt senere

Gatelysene langs gamle E6 lyser ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke løst.

    Publisert anonymt 14:05, fredag 5 november 2021

  • Dette er fortsatt ikke løst. Kan Statens vegvesen eller Stjørdal kommune oppdatere med forventet reperasjonsdato.

    Sendt inn av Sissel S. Bekkelund 23:53, lørdag 20 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter