Tilbake til alle rapporter

Fylkesvei 2184, Skramstadseterveien, fra Jonsgarden og opp til grense / bom Skramstadseter er i elendig forfatning p.g.a manglende vedlikehold . Ujevn, huller og vaskebrett. En stor skam !!!

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:05, tirsdag 14 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åmot 5 minutter senere

Elendig veistandard . Ujevn , hull og vaskebrett, må krypkjøre for ikke å ødelegge kjøretøy flere steder !! Horribelt veivedlikehold !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:28, tirsdag 12 oktober 2021

  • Det er fortsatt elendig vegstandard , med mye hull og ujevn veg. Den har blitt betydelig dårligere etter en del nedbør, og ingen tiltak er gjort !!!

    Publisert anonymt 16:28, tirsdag 12 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter