Tilbake til alle rapporter

Tre dekker gatelys, GS-vei er mørk

Rapportert i kategorien Trær anonymt 09:58, ons. 15 september 2021

Sendt til Time 1 minutt senere

Tre dekker gatelys, GS-vei er mørk. Vegetasjon vokser også langt ut i GS-vei og tar viktig plass for myke trafikanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?