Tilbake til alle rapporter

Reklame plassert på GS-vei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:04, onsdag 15 september 2021

Sendt til Klepp og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Reklame fra Extra og Kverneland Bil er plasser på GS-vei. Tar viktig plass fra myke trafikanter og hindrer sikt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter