Tilbake til alle rapporter

Grøft tvers over vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei av hafredriksen@gmail.com 18:32, ons. 15 september 2021

Sendt til Namsos og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Grøft over vegen i innkjøringen til Tømmervegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?