Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Jonn larse 22:34, torsdag 16 september 2021

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Gatelys defekt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen svarte at de hadde registrert saken tidligere. Men at de ville purre opp saken. Saken ble løst på en uke p

    Sendt inn av Jonn larse 23:14, torsdag 14 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter