Tilbake til alle rapporter

Trær og busker ut i veien, buss

Rapportert i kategorien Trær anonymt 09:07, fre. 17 september 2021

Sendt til Hamar 2 minutter senere

Trær og busker henger ut i veien. Dette gjør veien unødvendig smal der bussen kjører. Dette er et boligområde med eldre og barn som leker og ferdes til og fra skole. Buss og biler kjører fort nok og gjør at det kan oppstå farlige situasjoner, særlig når veien blir smalere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter