Tilbake til alle rapporter

Gatelys funker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:05, fre. 17 september 2021

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys funker ikke fra Fjellveien 57 og oppover

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?